Golden Eagle Prečo kŕmiť s Golden Eagle Holistic Health® ?

Krmivo Golden Eagle Holistic Health® bolo vytvorené použitím čerstvých, prírodných a zdravých zložiek so základných piatich skupín. Naše inovatívne metódy s najmodernejším procesom prípravy zabezpečujú výnimočné zdravie a výživný úžitok z krmív.

Krmivo Golden Eagle Holistic Health® pre psov a mačky je založené na zdokonalených výskumoch v zdraví zvierat. Posledný výsledok v genetických výskumoch preukázal účinok chemických a neprírodných látok v krmivách. Vytvárajú poškodenie zdravia zvierat a majú nezdravé a nebezpečné pôsobenie ma zvieraciu DNA, čím vzniká jej deštrukcia. Výsledky týchto výskumov sa odzrkadľujú v našich krmivách. Znižujú vymenované riziká, pretože sú celoprírodné a holistické.

Golden Eagle Holistic HealthSme hrdý na naše starostlivo vybrané suroviny ako sú mäso, obilniny a zelenina. O použití týchto zložiek a nie iných vás môžeme presvedčiť aj tým, že nepoužívame formulky ako napríklad “povolené EU” alebo iné, ktoré sa zvyčajne používajú k tomu aby zahalili skutočný zdroj použitých látok. My ich všetky vymenujeme, všetky opíšeme a aj vďaka tomu si môžete byť istý, že vaše zviera dostáva prírodné, holistické a výživné krmivo, ktoré podporuje jeho zdravie a zabezpečuje mu dlhý život.


Golden Eagle Holistic Health

Mnoho ľudí, ktorý kladú dôraz na svoje zdravie pravidelne jedia lososovité ryby, najmä lososa. Jeho pravidelná konzumácia je cestou k získaniu dôležitých Omega 3 kyselín. Losos je chutný a už 2 gramy Omega 3 kyselín poskytujú približne 600 mg  DHA. Losos poskytuje dôležité živiny a mastné kyseliny potrebné pre zdravú a ostrú myseľ. Na to aby ste to dosiahli by ste mali konzumovať aspoň dva krát do týždňa ryby ako napríklad spomínaného lososa, pretože je bohatý na Omega 3 mastné kyseliny. A vášmu zvieraťu by ste túto možnosť mali poskytnúť tiež. Golden Eagle Holistic Health® je na to vynikajúcim prostriedkom.

Golden Eagle Holistic Health® ponúka rôzne receptúry pre každé obdobie v živote zvieraťa, ale tiež má množstvo receptúr ideálnych pre všetky životné obdobia. Krmivo nie je určené len pre zdravé zvieratá, ale tiež pre psov trpiacich alergiami alebo psov náchylných na dedičné choroby. Geneticky náchylné zvieratá sú ohrozené, pretože majú chybné gény, ktoré sa časom môžu prejaviť a vytvoriť hrozné poruchy.

Porovnávame Golden Eagle Holistic Health® z inými značkami krmív pre zvieratá. Sme si istý, že budete súhlasiť a že uvidíte významné rozdiely.

Zdravé krmivo vďaka piatim základným zložkám v ľudskom stravovaní

V produktoch Golden Eagle Holistic Health® nájdete zdravý mix ingrediencií zabezpečujúcich vyváženosť stravy.

1. Proteíny ( bielkoviny )
Základom každej receptúry Golden Eagle Holistic Health® sú proteíny z chudého mäsa.

2. Zelenina
Krmivá obsahujú čerstvú zeleninu ako napríklad mrkvu, zemiaky, hrášok, rajčiny, lucernu a ďatelinu. Táto zelenina pridáva krmivu antioxidačné vitamíny A a D, uhľohydráty, vlákninu a dôležité minerály. A pretože zelenina je čerstvá a neprešla procesom mrazenia uchovala si všetky dôležité živiny a chute.

3. Ovocie
Čerstvé jablká použité v Golden Eagle Holistic Health® krmivách poskytujú dôležité ochranné látky, ako aj plno uhľohydrátov a vlákniny potrebné pre dobré zdravie zvieraťa.

4. Obilniny
Všetky obilniny, ktoré sú použité sú celozrnné. Sú dôležitým zdrojom vitamínu B, uhľohydrátov, železa, vlákniny a selénu. Jačmeň, biela a hnedá ryža poskytujú komplex uhľohydrátov, ktoré zviera využíva pri aktivite alebo cvičení.

5. Oleje a tuky
Vďaka olejom a tukom získava krmivo tú správnu chuť a je kľúčovým zdrojom Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín.

V neposlednom rade, receptúry Golden Eagle Holistic Health® obsahujú beta karotén, karnitín, glukosamín, chondroitín, mannoligosacharidy, prebiotiká a taurín. Naše vrecia sú vytvorené tak, aby uchovali čerstvosť ingrediencií. Základné ingrediencie sú zobrazené na každom vreci, tak môžete vidieť základ každej receptúry. Dúfame, že tieto informácie vás presvedčia a vy vyskúšate naše Golden Eagle Holistic Health®.

Naša nutričná filozofia

Golden Eagle Holistic Health® vzniklo vďaka Josephovi Cocquytovi,  ktorý bol jeho pôvodcom. Joe bol skutočný priekopník a vyvinul zdravé a výživné krmivo, ako Eagle Pack v USA.

Joe sa neuspokojil s nezdravými  krmivami, ktoré predávajú v obchodoch, čo spôsobilo, že sa radil s veterinármi a znalcami na výživu a stanovili najlepšie zložky pre krmivá zvierat. Hľadal ingrediencie, ktoré možno spolu miešať a spôsob ako ich miešať. Potom spolupracoval s veterinármi, chovateľmi a poradcami na výživu. Jeho snom bolo naplniť myšlienku vytvorenia najzdravšieho krmiva na svete pre zvieratá.
To čo našiel ho prekvapilo. Naše zvieratá sú zdravé, ak jedia stravu, ktorá je v celku. A platí to, čo povedal Hippocrates: Sme to čo jeme.
Toto je základ Golden Eagle Holistic Health® krmív pre zvieratá.  Neboli by sme tam, kde sme teraz bez Joeovej nikdy nekončiacej odhodlanosti, podpory a rád. Joeove skúsenosti a posledné poznatky boli niečím výnimočným. Golden Eagle Holistic Health® vzniklo aj na jeho počesť.
Krmivo je zložené zo surovín na priamu ľudskú konzumáciu, ako sú čerstvé mäso, celozrnná ryža, jačmeň a ovos, čerstvé ovocie a zelenina, zdravé oleje a tuky bohaté na Omegy ako DHA a EPA. Toto sú najdôležitejšie požiadavky pre zdravie orgánov a ich správnu funkciu, hlavne pre zdravú funkciu mozgu, zraku a kardiovaskulárne zdravie, ktoré je zabezpečené  aj použitím ľanového semienka a vysoko kvalitného lososieho oleja.

Akvárium Kobolka spol. s r.o.Distribúciu vysokokvalitných krmív značky Golden Eagle Holistic Health® zabezpečuje na Slovensku, Českej republike a v Maďarsku exkluzívne Veľkoobchod: Akvárium Kobolka spol. s r.o. Budovateľská 2, 940 64 Nové Zámky, Telefón: 035 / 6426 543, 035 / 6426 412, Fax: 035 / 6460 721, E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Firma disponuje aj tímom obchodných zástupcov, ktorý po dohode navštívia aj Vašu prevádzku, alebo firmu a odprezentujú obchodné informácie.