A A A
Pozvánka na nákup darčekov na Vianoce ♥

Mílí návštevníci ZOO Bratislava,

ak máte záujem o netradičné vianočné darčeky, pozývame vás na ich nákup do predajne ZOOshop umiestneného v tesnej blízkosti pavilónu šeliem.

V ponuke máme množstvo plyšových zvieratiek ako biele tigre, levy, žirafy, lemury, pandy, surikaty, medvedíky a iné exotické zvieratá (aj v prevedení luxusný plyš) vo veľkostiach od 10 do 130 cm. 

Ďalej ponúkame širokú paletu tričiek so zvieracím motívom, pre deti od 2 do 14 rokov a dospelých vo veľkosti S až XL.

Zaiste vás upútajú kvalitné a trvácne plastikové zvieratká značky PAPO a novinka v našom ZOOshope, ktorou sú plátené tašky s perokresbou zvieracích motívov.


Ponúkame tiež knihy, odznaky, magnetky, vymaľovánky, zvukové a naťahovacie hračky, náramky, náhrdelníky a prívesky na krk, naušnice a iné doplnkové tovary.  

ZOOshop je pre Vás otvorený denne od 10:00 do 15:00, s výnimkou 24., 25. decembra 2015 a 1. januára 2016, kedy bude zatvorený.

Pokiaľ budete mať záujem len o nákup tovaru zo ZOOshopu, a nebudete mať čas na prehliadku ZOO, umožníme vám voľný vstup na nákup.

Budeme sa tešiť, ak využijete s vašimi deťmi vianočné školské prázdniny a navštívite nielen ZOO, ale i našu predajňu suvenírov - ZOOshop.

Pri nákupe vás čaká malá sladká odmena :)

♥ Vaša ZOO Bratislava ♥

 

No Internet Connection