A A A
Seriál ZOO získava fanúšikov
Drahí priatelia, 
veľmi sa tešíme, že odštartoval nový seriál na TV JOJ z prostredia ZOO. Jednou z lokalít, kde sa tento seriál natáčal, je i bratislavská zoologická záhrada. Scény vznikali pod dozorom zamestnancov ZOO tak, aby sme ukázali krásu našich zvierat a prácu, ktorú v ZOO vykonávame, no zároveň sme dbali na to, aby nebolo ľudským ani zvieracím hercom ublížené. Samotné natáčanie bolo úžasné, naše zvieratá spolupracovali viac, než sme spočiatku očakávali. Pravdepodobne sa vo viacerých jedincoch skrýva herecký talent smile – emotikon Výborne sa nám pracovalo s celým štábom TV JOJ i so sympatickými hercami, takže veríme, že sa táto pozitívna pracovná nálada pretavila i do seriálu a budete ho radi sledovať.

Diváci na adresu ZOO nešetria superlatívmiZoologická záhrada je nevšedné miesto - predstavuje malý svet sám o sebe, ktorý spolu zdieľajú zvieratá a ich chovatelia. ZOO je zároveň výbornou kulisou pre nový seriál televízie JOJ s odľahčeným komediálno- dramatickým dejom a ľahkou kriminálnou zápletkou.

Nový denný seriál televízie JOJ bude mať tri dejové linky – romantickú, kriminálnu a komickú - ktoré sa spoločným kombinovaním navzájom odľahčia. Romantika tak nebude vyznievať telenovelovo a krimi zas príliš mafiánsky. Dej sa bude niesť v ľahkom, optimistickom duchu. Bude sa tiež venovať príbehom súvisiacim priamo s poslaním ZOO. Či už je to jeho edukatívna, alebo vedecká činnosť, no najmä jeho úloha zachraňovať ohrozené druhy a vypúšťať ich späť do živej prírody.Výroba akvárií

Pauhofová by chcela podmienky zvieracích hercov: Hrajú 15 minút a hodinu oddychujúHlavnými postavami sú dobrodruh Peter a zoologička Dominika, na prvý pohľad úplne rozdielne povahy. Peter je energický, akčný, no s mĺkvou povahou, ktorého drsná Afrika naučila byť vynaliezavým slovenským MacGyverom. Dominika je ako vedkyňa príliš racionálna, puntičkárska a analytická, vyhýba sa dobrodružstvám a akémukoľvek riziku. Improvizácia či prekvapenie sú jej najväčšími nepriateľmi. Medzi Dominikou a Petrom vzniká plno komických nedorozumení, slovných výmen názorov či malých podrazov v práci, ale zároveň aj silné erotické a ľúbostné napätie.

Kriminálna linka seriálu sa opiera o nelegálny obchod s exotickými zvieratami. Komické momenty divákom sprostredkuje viacgeneračná rodina hlavného hrdinu a zamestnanci ZOO. Súčasťou deja budú aj príbehy spojené so zvieratami, vrátene hlavného zvieracieho hrdinu - opičky Miša - ktorý zažije skutočné dobrodružstvá.

Tvorcovia zasadili dej nového, na obrazovkách slovenských divákov doteraz nevídaného seriálu do nádherného afrického prostredia prírodnej rezervácie Masai Mara v Keni, ZOO hlavného mesta a do malebných častí Bratislavy.

 

No Internet Connection