Sera med Professional Ophionol , obsahujúce účinnú látku Doramectin , je účinný proti roztočom a kliešťom. Každý priaznivec plazov vie , že hady a jašterice patrí medzi roztoče a kliešťami najviac napadané plazy.Pokiaľ je obľúbený plaz napadnutý roztočmi alebo kliešťami, musí prísť pomoc rýchlo. A prichádza z firmy SERA s novým SERA med Professional Ophionol. Voľnopredajný veterinárny prípravok pre plazy je presne nastavený na potreby zvieraťa ako v dávkovaní tak použití. Výrobca kvalitných výrobkov pridáva ďalší veľmi kvalitný produkt k jedinečnému súboru liečivých prostriedkov pre plazy.

Aby takéto napadnutie čo najrýchlejšie odstránili, siahajú teraristi pre SERA med Professional Ophionol. Rovnako ako Tremacestol, Oxyspirol, Eimerol a Flagamol bol nový liečivý prostriedok vyvinutý vedcami zo SERA Laboratórií v spolupráci s Nemeckým centrom pre plazy (Deutschen Reptilien - Zentrum) v Springe. Medikamenty testované ohľadom praktického použitia. Na rozdiel doteraz v odborných obchodoch ponúkaných prostriedkov na roztoče a kliešte. Ophionol je veterinárny prostriedok špeciálne pre plazy. Preto je obzvlášť účinný proti roztočom a kliešťom. Vďaka obsiahnutej účinnej látke Doramectin zasahuje SERA med Professional Ophionol parazity cielene. Pretože formula neobsahuje oleje, nenastávajú žiadne komplikácie pri prezliekaní kože.

Praktické: verzia v spreji je jednoduchá pre použitie a rýchlo schne

Starostlivo by mali byť ošetrené nové prírastky v rámci karantény. Tak možno zamedziť zavlečenie parazitov medzi ostatné zvieratá.

Teraristi nájdu nový produkt na stránke internetového obchodu www.serashop.sk

No Internet Connection