A A A
8. MAJSTROVSTVÁ KLUBU KANINO, 21.1.2012 Trenčianske StankovceSlovenský zväz chovateľov Klub chovateľov králikov KANINO Nb – Kal – Ni– Kuv – Bu – Siv

ZO SZCH Trenčianske Stankovce (okres Trenčín)

usporiadajú dňa

21. JANUÁRA 2012

TRENČIANSKE STANKOVCE – chovateľský areál

ŠPECIÁLNU VÝSTAVU KRÁLIKOV

plemien Nb, Kal, Ni, Kuv, Bu, Siv.

Výstava bude pre verejnosť otvorená od 8:00 do 13:00 hod.

Informácie: +421905300933, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pozvánka na špeciálnu výstavu

Klubu chovateľov králikov KANINO.

Nb – Kal – Ni – Kuv – Bu – Siv

Slovenský zväz chovateľov, Klub chovateľov králikov KANINO a ZO SZCH Trenčianske Stankovce (okres Trenčín) pozývajú na návštevu špeciálnej výstavy pod názvom

8. MAJSTROVSTVÁ KLUBU KANINO, králikov plemien novozélandský biely, kalifornský, nitriansky, kuní veľký, burgundský a siamský veľký.

Výstava sa uskutoční 21. januára 2012 v Trenčianskych Stankovciach, v chovateľskom areáli. Pre verejnosť bude výstava otvorená od 8:00 do 13:00 hodiny. Na výstave budú vystavovať králiky aj členovia Klubu chovateľov králikov mäsových plemien z Českej republiky. Návštevníci budú mať možnosť zakúpiť si na výstave chovné králiky do svojho chovu. Usporiadatelia srdečne pozývajú širokú verejnosť na výstavu králikov a zvlášť chovateľov králikov Nb – Kal – Ni – Kuv – Bu – Siv.