A A A
Cena: 44,50
Pridal
Pridané 07-11-2017

Sera med Professional Argulol

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 5366
Zobrazené: 252
Inzerát expiruje: 31-12-2019

Popis

Sera med Professional Argulol - 100ml
- liečivo pre ryby v záhradných jazierkách proti parazitujúcim kôrovcom : kaprivec (Argulus), kotevné červy (Lernaea), žiabrohlisty (Ergasilus) a parazitujúce sviňky.

Návod na použitie: sera med Professional Argulol liečivo pre ryby v záhradných jazierkách proti parazitujúcim kôrovcom: kaprivec (Argulus), kotevné červy (Lernaea), žiabrohlisty (Ergasilus) a parazitujúce sviňky.
Dávkovanie: Pred použitím zatrepať! Dávkujte 5 ml liečiva na 1000 litrov jazierkovej vody. Použite vhodnú nádobu s vodou, kde dobre rozmiešate príslušné množstvo prípravku a rovnomerne rozlejte po hladine. Likvidáciu lariev vyliahnutých z vajíčok nekôr zabezečíte opakovaním liečby po troch týždňoch. Počas liečby vypnite na tri dni UV lampu. Biologické filtre môžu zostať v prevádzke. Po ukončení liečby netreba meniť vodu v jazierku.
Zloženie v 100 ml: emamectin benozoat 1g, denatonium benzoat 1,5 g.
Nepoužívať u zvierat určených na konzumáciu. Prípravok sa nesmie dostať do styku s kožou a s očami. Prípravok môže spôsobiť zafarbenie. Skladovať v temnu pod zámkom (15 – 25°C) neprístupné deťom a domácim zvieratmi! Po uplynutí expiračnej doby, liečivo nepoužívajte. Pri použití prípravku nepoužívajte prípravky iných výrobcov! Argulol nie je riečnymi kôrovcami, krevetkami a hmyzom dobre znášaný.

Špecifické detaily inzerátu

Komentáre

Komentáre

ifauna
ifauna