A A A

Prečo inzerovať práve u nás?

Máte jedinečnú možnosť presne osloviť konkrétnu skupinu užívateľov, ktorí navštevujú tieto stránky.

Kto navštevuje náš inzertný portál?

Najčastejšími návštevníkmi inzertného portálu sú návštevníci v aktívnom veku. Väčšina návštevníkov dokáže aktívne pracovať s internetom (predaje a nákupy). Po dohode je možné vymyslieť aj iné typy reklamy a nájsť iný priestor. Budeme sa Vám snažiť vyjsť v ústrety.
Ak si prajete upresniť možnosti Vašej reklamnej kampane, cenové podmienky alebo máte iné otázky, napíšte nám a my Vám pripravíme reklamnú kampaň podľa Vašich možností a požiadaviek. Je vhodné si tiež objednať včas termín reklamy, aby nedošlo k nemožnosti umiestnenia v dôsledku naplnenia danej sekcie či pozície.

Formát reklamy BANNER 728x90

Banner 728x90 - umiestnenie v 2 pozíciach určených pre rozmer 728x90. Hore a spodnej časti, pod článkom, alebo inzerátom. Hore viditeľné bez rolovania okna.

- formát GIF, FLASH alebo JPG s veľkosťou do 25 kB
- minimálna dĺžka kampane je 1 týždeň
- jedná sa o nevýhradnú striedajúcu kampaň. Garantovaný počet zobrazení je > 200 000 mesačne (max. 5 inzerentov súčasne)

OBJEDNAŤ REKLAMNÚ KAMPAŇ od 20€ bez DPH /mesiac

Formát reklamy ŠTVOREC 250x250 alebo 250x300

Štvorec 250x250 alebo 250x300 - umiestnenie vpravo dole na hlavných stránkach.
- minimálna dĺžka kampane je 1 týždeň
- max. dátová veľkosť do 30kB
- jedná sa o nevýhradnú striedajúcu kampaň. Garantovaný počet zobrazení je > 200 000 mesačne (max. 3 inzerentov súčasne)


OBJEDNAŤ REKLAMNÚ KAMPAŇ od 15€ bez DPH /mesiac

Vaše najčastejšie otázky:


Pridaním inzerátu do portálu iFAUNA.sk máte istotu, že váš inzerát si prečíta veľké množstvo ľudí. Podmienka vloženia inzerátu nie je vaša registrácia. Ale ak sa registrujete môžete lepšie vkladať, meniť, vymazať vami zadané ponuky. Inzeráty sú prehľadne členené do sekcií čo napomáha jednoduchej orientácii užívateľa v množstve publikovaných inzerátov. Návštevník stránky môže vyhľadávať inzeráty, ktoré ho zaujímajú pomocou výkonných nástrojov na prehľadávanie. Na inzerát možno reagovať priamo cez z inzerátu. Odkaz na zaujímavý inzerát môžeme tiež poslať svojmu priateľovi. Prevádzkovateľ projektu iFAUNA.sk nijakým spôsobom nezodpovedá a neručí za obsah inzerátov. Vyhradzujeme si právo odstrániť inzeráty s nevhodným obsahom.

Ako pridám k inzerátu obrázok ?

Obrázok máte u seba v počítači. Po napísaní inzerátu. Sa pýtame: Pridať obrázky? Tu môžete pridať obrázky k vášmu inzerátu. Otvorí sa stránka. Tu stlačte tlačidlo "Prehľadávať" a vyberte jeho umiestnenie vo vašom počítači. Potom stlačíte "Upload-núť" a je to tam. Obrázky môžu byť len vo formátoch GIF, PNG a JPG a nie väčšie ako 200kb!

Ako vymažem alebo upravím inzerát ?

Po prihlásení sa vám otvorí stránka a na ľavej strane je menu kde máte tieto možnosti: Nový inzerát, Edituj inzerát(y), Favorit, Zmeniť info, Zmena hesla, Odhlásiť sa. Vy si vyberiete možnosť "Edituj inzerát(y)". Otvorí sa stránka TVOJE INZERÁTY a tu si stlačíte to čo vlastne chcete spraviť. Inzerát (zmena textu), Obrázky (zmazať vložiť foto)|, Predané (ak ste predali) posledná možnosť Zmazať. Všetko je rýchle a pohodlné.

Mám otázku na koho sa môžem obrátiť ?

Sme tu pre vás. Všetky vaše dotazy môžete smerovať na náš kontaktný email obchodné otázky: ifauna (zavináč) ifauna.sk O odpoveď sa postarajú naši odborníci.

Budeme Vám povďační ak dáte vedieť o inzertnej službe iFAUNA.sk prostredníctvom odkazu na Vašej stránke alebo ikony, ktorú nájdete na stránke

Kontakt na majiteľa stránky iFauna.sk:

Igor Heriban
Tel.: +421903360646

iFAUNA združenie


Váš iFAUNA.sk Team.

 

No Internet Connection